Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Az elterelő hadművelet - Kaland
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nia Ray
Karakterlap : Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#31Hétf. Május 18, 2020 5:33 pm
- Desszert – szólok bele a rádióba, amikor újabb célpontok jelennek meg, és már a radaron is látom őket. A lézert már állítom is , hogy újra tüzelni tudjak vele.
- Vettem – és már kanyarítom is a siklómat egy pördüléssel, majd lefelé veszem az irányt, és hirtelen vissza.
- Jenna, jön a tányér – szólok bele a rádióba, és már lövöm is a lézerre a hajót, amit becéloztunk, félszemem közben a másikon. Egyelőre nincs gond, de a löveget átforgatom az irányába.
Amint cél fogtunk, és az újabb hajónak annyi, már térek is ki a robbanás elől, figyelve arra, hogy a többieket is elkerüljem.
Vissza az elejére Go down
Tom Lynch
Hozzászólás száma : 352
Tom Lynch
5. Generációs Android



#32Kedd Május 19, 2020 3:21 am
-Oooké. Imádok én lenni a céltábla.
A képernyőmön felhozom a siklóm 4 szondáját, és kilövésre előkészítem őket, közben pedig teljes sebességgel repülök előre, épp csak pár fokkal más irányba, mint szegények, akiket telibe találnak a balrog nagy ágyúi. Esélyük sem volt. Nekem azonban sikerül az energianyalábokat elkerülve alá repülni, és amikor kikapcsolom a hajtóműveket alatta sodródva lövök rá közvetlen közelről. Nagy izzó csíkot húzok a gép hasán, és a pörgő ágyút is tönkre teszem, de a páncélon nem sikerül átjutni.


Finn időközben a gépezet másik 36 fokos ágyúját is elintézi, így már csak az előre néző lövegek maradnak meg a nagy siklón. Azonban, ahogy mögé repül, az addig ott lesben álló kísérő sikló tűzet nyit rá, és hirtelen vörösen kezd villogni a kijelző, súlyos sérülést jelezve a burkolaton, pont a főreaktor felett. Még egy ilyen találatot nem fog megúszni.
Julia szerencsére pont időben ér oda, hogy lássa mindezt, és akár segíthessen is.


Közben hátul mind a négy sikló Sunder-t célozza be, a feléjük kikapcsolt hajtóművel sodródó Powell helyett. Több lövést is leadnak rá, de az őket nagy ívben kikerülő srác egyszerűen túlságosan tartja a távolságot. Mindig azt hiszik, most fog támadni, és ezért mellé lőnek. Aztán amikor Powell is tűzet nyit rájuk, teljes pánikban próbálják rendezni a soraik, kivéve azt az egyet, akinek pont a pilótafülkéje felett adja meg magát a pajzsa, és a burkolat is. A gép az elporladt vezetője nélkül sodródik tovább a semmibe.
A második célpontjára viszont nincs ideje. Az elhárító pajzs ugyan egyenlőre megvédi Adrian-t, de a széke majd kidobja, ahogy a siklója beleremeg a találatokba.
Szerencséjére már csak ketten lőnek rá. A harmadik ellenségüket a csatába beszálló Nyomi pont a legrosszabbkor kapja telibe. A fézer átüti a burkolatot, és meg sem áll a reaktorig, ezzel a nap első nagy robbanását okozva. A párosnak már csak két siklóval kell elbírnia, ezek viszont mindketten Powell-t próbálják kilőni.


Jenna és Nia újra közösen lőnek egy siklót, aminek meg is lesz az eredménye. A pajzs szinte azonnal megadja magát, a páncél pedig ugyan megpróbálja, de nem sikerül állnia a két löveget egyszerre, és a négyes raj élen haladó siklója nyomban szétrobban. A másik három Jenna felé támad, a tűzgolyó mögül előrepülő Nia-ra egyenlőre nem figyelnek annyira, helyette a társát próbálják kilőni. a nagy sebességgel repülő siklót nem találják el, de minden lövés egyre közelebb ér hozzá, és hármuk lövéseit egyszerre biztos nem úszná meg élve...



//Hogy kicsit felpörgessük az eseményeket, ettől a körtől kezdve nincsen sorrend. Mindenki úgy ír, ahogy tud, azonban, erre 3 napja van, vagyis Péntek délig várom a választ mindenkitől. Akinek nem sikerül azt sajnos ki kell hagynom a körből. Hajrá! Smile
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#33Kedd Május 19, 2020 2:48 pm
-Jenna tarts ki, jövök- a szondákat már ki is engedtem, a lézert villám gyorsan programoztam rajtuk be. Nem tudom mikor járt a kezem ilyen gyorsan utoljára. Két szondát az egyik hajóra állítok. Eljátszadoznak vele, a lézerek meg remélhetőleg gyengítik majd őket. Egy jön velem együtt , az összes lézeremet a következő siklóra állítom, ha a pajzs gyengül, valaki talán letudja majd szedni. A löveggel pedig a legközelebbi hajót célzom meg, ami Jennára vadászik.
- Szevasztok pupákok - nyomom meg a gombot, és minden egyszerre indul. Remélhetőleg sikeres lesz, és jön más is, mert ha nem szarban leszünk.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#34Kedd Május 19, 2020 6:38 pm
Ilyen az én kibaszott szerencsém. Miközben centrifugázik velem a sikló a minket ért lövésektől, az agyam pedig próbál nem behabarodni a koponyámon belül, az eddigi lézengő üzemmódból aktívra kapcsolok. Nesze nekem... csali akartam lenni? Most már fel is rajzolhatom a céltáblát a hátamra.
- Az kurvaélet, hogy nem itt kaptok meg, fattyúk! - sziszegem az orrom alá, miközben megtolom kicsit a sebességet és csodálatos dugóhúzó formációban cikázok a további találatok elől.
Ha Nyomi besegít és kegyesen fedez, akkor tudok annyi előnyt és időt nyerni, hogy a két jómadár oldalára húzzak és onnét kínáljam meg a közelemre esőt a lézerrel. Ha ez nem jön be, akkor maradok az iszkirinél, hisz szégyen a futás, de hasznos. A megdöglésnél mindenképpen.
Mi lenne, ha igazán szar pilóta volnék? Haaaaaah.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#35Csüt. Május 21, 2020 7:11 am
Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 Leila-10
Julia:
Pont időben érkezem ahoz, hogy lássam amint Finn elintézi a lövegek töbségét a nagy siklón, majd aki eddig lesben állt, most támadásba lendült. Míg az ellenséges sikló Finnel fogkalkozik, én befogom azt és lőni kezdem, a siklóm fegyverzetével reméleve, hogy nem kések nagyon vele. 
- Hogy izlik a saját lesből támadásod? - Kérdem, és folytatom az ellenséges sikló lövését.
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#36Csüt. Május 21, 2020 10:55 am
Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 Portalthumbhh
Nyomi

Yippykayeeeeeeeeee baszadékok!!!! -  visítom fejhangon, mikor eltalálom az egyik siklót és az gyönyörű gömbformában szóródik szét az űrben, millió darabban. - Találós kérdés: Hová megy a pilóta a robbanás után?  - felpörögve nyomatom tovább a rizsát, miközben látom, hogy Powell mire készül, és igyekszem fedezni a seggét. Mivel mindkét megmaradt sikló őt veszi célba, én simán berepülhetek a jobb szárnyukra megint. Nem valami okosak ezek, ahogy nézem.  Mindenesetre folyamatos tűz alatt tartom őket, még akkor is, ha egyiket sem fogtam be pontosan. Most még nem is ez a lényeg. - Mindenhová, úgy van! és most a nap hírét hallhatják! Sunder Nyomoronc Weir élete első űrcsatájában élete első....  -  Ha sikerül oldalba kapni a hozzám közelebb esőt, akkor azonnal javítom is magam: - vagyis mostmár a második telitalálatát jegyzi! Tapsoljuk meg, köszönöm!  whooooooooaaaaaa - túl közelről lőttem, talán? A törmelékdarabok között átrepülni hülye ötlet, és ezt még úgy is tudom, hogy rá se nézek a kijelzőkre.  Ha itt sikerül végeznünk, Powellnek is üzenek, ha még nem némítottak a picsába az előbbiek után: - Egész jól játssza a feláldozhatót, hadnagy!  Pacsi! -  Ezek után rápillantok a kijelzőre és megnézem, hogy hol a legtöbb az ellenség és önbizalomtól duzzadó mellkassal irányítom arrafelé a gépemet. - jövök segíteni, hol kellek?
Vissza az elejére Go down
Finn Jenssen
Karakterlap : Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 FcFl6nY
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 102
Finn Jenssen
Alparancsnok



#37Pént. Május 22, 2020 1:44 pm
Nem, nem, nem és nem! Tudom, hogy egy ilyen összecsapásnál soha, de soha az életben nem lehet ezer százalékra kiszámítani a lépést, de hogy ekkorát telibe kapjak, az barátian is szólva... gáz.
Már láttam magam előtt, ahogy kilövöm - igen, ki is lőttem - azt a forgós kis nyomorék ágyút, hogy aztán tovább szállva elkapjam a elbújt siklót. Biz isten láttam, hogy hová ment, de a pontos pozícióját nem igazán sikerült belőnöm. Azt pedig végképp nem sikerült kiszámolnom, hogy hány centire és melyik pillanatban bukkan majd fel.
Azt a rézfán fütyülő kurva istenit! Azonnal jön a felismerés, hogy ezt bizony jól eltoltam és hiába kezdek el azonnal tüzelni rá, ahogy telibe kapom a panelen, a gépem védelme még jobban sérül és csak a lélekjelenlétemre bízhatom magam abban a pillanatban, ahogy elrántom az egész gépet a célkeresztből, hátha még időben sikerül pár lövést offolnom.
Julia szerencsére talán magára vonhatja a figyelmet és engem nem lő többet, de ebben a folyamatosan villódzó időzített bombában megfontolandó lenne a további taktikázás. Azért nem hagyom magára a nőt és amilyen lendülettel kivágom egy félkörbe a gépem, fejjel lefelé veszem az ellenséges sikló hasát célba és nem szégyellem megzáporozni. Ideje lenne most már a lövegekre és a Balrog hajtóműjére koncentrálni.
- Szép hárítás volt Julia, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#38Pént. Május 22, 2020 11:02 pm
Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 Avengers-Infinity-War-star-Tessa-Thompson-928606
Jenna

Egy újabb sikeres támadás Niával együtt. Úgy tűnik igen jól tudunk közösen dolgozni. Ez még jól jöhet a jövőben.
De ahogy kivégezzük az egyiket már jönnek utánam a többiek.
-Hárman egy ellen? Hát ennyire gyávák vagytok?-Menekülök előlük. Maximális sebességre váltok és próbálok minél többet manőverezni, hogy megzavarjam őket. Tudom ez Nianak is nehézség, de mégsem maradhatok egy helyben.
-Sunder hozzánk csatlakozhatnál egy kis teázásra.-Közben próbálok vagy mögéjük, föléjük, vagy éppen alájuk kerülni, hogy én is célba vehessem őket. Azt viszont nem tudom, hogy ők mennyire jó pilóták, de bízom abban, hogy én jobb vagyok náluk.
Vissza az elejére Go down
Tom Lynch
Hozzászólás száma : 352
Tom Lynch
5. Generációs Android



#39Szomb. Május 23, 2020 12:34 am
Finnek nagy szerencséje van. Julia-val ketten közös erővel sikeresen elbánnak a lesipuskással, és hamarosan újabb robbanással lesz színesebb a koromfekete csatatér. a szétrobbant sikló repeszei szerteszét repülnek, amit elsősorban a hozzá közel lévő két pilóta érezhet meg. Julia elhárítópajzsa megoldja ezt a problémát, de Finn hobb ha óvatos, az ő páncélja már nem védi meg az esetlegesen átjutó nagy sebességgel száguldó repeszektől, ha rossz felől találná el egy.

Powell és Sunder párosa közben elveszi ellenségeik maradék önbizalmát. a hadnagy merész manőverére nem számítanak, és az egyikük roppant balszerencsés pillanatban kap találatot. Épp megpróbált volna a hátukban lévő ellenség felé fordulni, így viszont védtelen volt a támadás ellen. És mivel az ő dolga lett volna Sunder-el végezni, ez azt jelenti, hogy tőle meg a másik siklót nem védi senki. Mindkét ellenségből csak egy tűzgolyó marad, aztán még annyi sem. Törmelékeik szétszóródnak, mint egy gránát repeszei, kissé túl közel a pároshoz, de ha mindent beleadnak, ebből még nem lesz baj.


Jenna közben nagy bajban van. A pajzsai hamar lemerülnek, és minden műszere sikoltani kezd, amikor a lövegek áttörnek rajta. egyenlőre még megússza, de a fél hajtóművét kilövik, és egy nagyobb darab is kiszakad a burkolatából.
Nia szondáin a munka lézerek azonnal munkához látnak. Talán senki sem próbálta még fegyvernek használni ezeket, többek közt azért, mert csekély kárt tesznek csak a páncélban, ugyanakkor, az elhárítópajzson simán átmennek, és minden ellenséges sikló műszere azonnal találatokat jelez. Két sikló már kezd is visszafordulni, a harmadikat pedig leszedi a nő a lövegével. Szép húzás, viszont így Nia magára vonta a megmaradt 2 ellenség tüzét, kik másodpercek alatt végeznek a szondáival, és utána őt is bemérik...


Én ezalatt Finn-ék közelébe érek, és leadok pár lövést a Balrog farára. A páncélja továbbra is kitart.
-Egyedül erre kevés leszek. Meg kéne próbálnunk többen egyszerre.
Ahogy ezt kimondtam a nagy hajó fordulni kezd, hogy ágyúit felénk irányítsa.
-Azt hiszem felbosszantottam.


//Bocsi a késésért Very Happy Sorrend ebben a körben sincs, a határidő pedig kedd éjfél, vagy amíg mindenki írt Smile
Vissza az elejére Go down
Finn Jenssen
Karakterlap : Az elterelő hadművelet - Kaland - Page 4 FcFl6nY
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 102
Finn Jenssen
Alparancsnok



#40Hétf. Május 25, 2020 11:22 am
Ha azt hinnénk, hogy ezzel vége az összecsapásnak, akkor tévedünk. Gyors tüzelőbrigáddal ugyan nem találkozunk most már többségileg, de itt van ez a monstrum, amit nem lesz egyszerű kicsinálni.
A repeszek elől forogva manőverezem ki magam, hisz ilyen gyenge védelemmel nem kockáztathatom még jobban a gép épségét. Az alighanem ha rossz helyen kapnám be, még végzetesnek is bizonyulna. Nem szeretném.
Ellenben ahogy látom, hogy mi zajlik a háttérben, hisz mint a küldetés levezénylője, nem csak a Balrogra kell figyelnem, rájövök, hogy Niáéknak nagy szüksége lesz egy kis segítségre. Na jó, nem kicsire.
- Powell, Jennának és Niának kellene egy kis segítség, tudtok menni? - minél hamarabb kommunikálom le a dolgot, annál hamarabb iktathatunk ki mindenkit.
- Ez remek ötlet, Tom! - nem szokásom félvállról venni a jó tanácsokat, csak mert nem tőlem származnak. Ez pedig a csapat hasznára is lehet.
- Jól van, figyelem. Aki sikeresen likvidálta ezeket a szupergyors csúzlikat - igen, a siklókra gondolok - akkor az beszállhatna egy össznépi lövöldözésbe a nagyfiú ellen. - értem ez alatt azokat is, akik már sikeresen leráztak minden ellenfelet és azokat is, akiknek még akad némi dolguk. Én pedig ezzel a lendülettel átfordulok a Balrog hátsó felére, ahol immár teljesen védtelen. Ha jó tempóval kapjuk el az ívet, akkor anélkül is kiiktathatjuk, hogy a lőterébe kerülnénk. Jobb egy kis holt térben randalírozni, ahonnét teljesen tehetetlen, hisz ez volt az eredeti cél.
- Tűz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ugrás:
^
ˇ