Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Lázadók :: URS Jola Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Nia Ray
Nia Ray
Karakterlap : Nia Ray NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#1Vas. Szept. 15, 2019 5:22 pm
Nia Ray
Célozd meg a Holdat! Még ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz.

Az alapok
Becenév: Nia
   Faj: ember  
   Születési hely, idő: Volantis, 2605.
   Kor: 22 éves
   Csoport:  Lázadók
   Foglalkozás: sikló pilóta, kadét   
   Család:
Nikolai Ray | 54 | az apám több , mint egy éve életét vesztette. Kapcsolatunk nem mondhatnám, hogy normális volt. Tőlem sokkal többet várt, és követelt, mint a fiúktól, így a kényeztetést nem tőle kaptam.
Katerina Ray | 53 | Egyetlen leánygyermek lévén, és apám nevelésének köszönhetően szeretett édesanyámtól mindent megkaptam, amit egy lány csak megkaphat. Talán neki köszönhetem ezt a kettősséget, ami van bennem.
Benjamin Ray | 33 |Legidősebb bátyám édesapámmal egy napon hunyt el. Nem volt szoros a kapcsolatunk.
Nickolas Ray  | 28 |Vele mindig is szorosabb kapcsolatot ápoltam. Talán pont azért, mert korban is közelebb állunk egymáshoz, és vele edzettem a legtöbbet. Az örült extrém hobbijainkról meg ne is beszéljünk. Fő célja,hogy apa legyen végre.
Lena Ray | 8 | unokahugom, akit imádok, de egyre kevesebb időm jut rá.
Amya Ray | 23 |Nickolas felesége. Elrendezett házasságként indult, de látom a bátyámon, hogy ő ezen a részen már túl lépett, és beleszeretett ebbe a nőbe, ezért is tartom rajta a szememet, mert tőle ezt még nem láttam a bátyám felé.
Hátrahagyott jegyes: Greg Johns
Családi állapot: hajadon
Szexuális beállítottság: hetero

Magasság: 155cm
Szemszín: barna
Hajszín: szőke
Különleges ismertetőjel: nincs
Kibernetikus implantátumok, protézisek: -
alapfelszerelés: PG-09 oldalfegyver("pisztoly"), küldetésekkor PR-50 Automata Mesterlövész puska( "Fekete Lovag").
Kisebb szerszámkészlet a hangárterületén.

Karakter arca: Marina Laswick


   
We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


   
Jellem
Egészséges vagyok, mint a makk. Legalább is jó ideje nem kerültem bajba, ezt csak erre tudom vissza következtetni. Kadétként még tettem őrültségeket, de hajóra kerülve már kevésbé. Talán van abba valamim, hogy meg kellene komolyodnom, és messzire elkerülni az örült dolgokat, de az nem én lennék.
Consilium…Nos nem is tudom, hogy álljak hozzájuk. Egyetlen előnyöm az anyám, aki rokoni szálaknak köszönhetően eltudta odázni azt, hogy ne kerüljek kiházasításra azonnal, hanem majd, ha beért a fejem lágya, és a testem is a rá váró feladatra. De addig is kijelöltek a számomra valakit, akivel kötelező volt találkozni. Ezek a találkozások mindig olyan kínosak, és kényelmetlenek voltak. Sokáig nem is értettem, hogy miért, de aztán beismerte. Ő a férfiakat szereti. A jegyességet fenntartom vele, de kapóra jött az, hogy a Jolára kerültem, hogy fellázadt, mert nem tudom, hogy oldottuk volna ezt meg. Nem mondom, hogy nem segítettem volna neki szívesen, de mindenre nem lett volna megoldás ez a nász.
Szeretem az extrém dolgokat, a magasba mászni, fel a csillagokig. Ez mindig is célom volt, nem hiába lettem katona, majd fordultam a pilotáskodás felé. Magasság, száguldás, szerelem. Ezzel teljesült is az első vágyam,  hogy mi a második? Talán az élet elébem hozza és akkor számomra is kiderül. Viszont a veszteségtől nagyon félek. Elég volt apámat és a bátyámat elveszíteni, mást már nem szeretnék. Még akkor is ,ha most én veszek el egy időre a családomtól. Csak remélni merem ,hogy jól vannak, és a Consilium nem vette őket elő.
Két dologban voltam jó az akadémián: a repülés és a célzás. Ha nem lett volna belőlem pilóta biztos vagyok benne, hogy a mesterlövészek közé kerülök. Azt hiszem ezért is apámnak lehetek hálás, a kemény kezűségének, hogy tőlem is azt várta, mint a fiúktól.
A gyengeséget soha nem engedhettem meg magamnak. Csak akkor, ha anyámmal kettesben voltunk. Most még is úgy érzem, hogy gyengeség szeretni. Hiszen elég lenne egy kialakult helyzet, ahol esetleg döntenem kell , hogy én vagy az egyik szerettem élete. Nos, számomra egyértelmű lenne, hogy az enyém.


   
Egyetlen leány vagyok a családban, bár azóta vannak rajtam kívül is, de még is a két fivérem mellett nekem is helyt kellett állnom. Nem mondom, hogy egyszerű volt az életem, de még sem tartom nehéznek.
Anyánk nem egyszer veszett állítólag össze apánkkal azon, hogy engem hagyjon ki a család katonai vonulatából, de az öreg nem engedett ebből.  Aztán anyám is belátta, hogy ez így sehogy sem lehetséges, végül megalkudott apámmal. 12 éves koromig apám nem kezdett bele a tanításomba, de utána…. Anyám ekkora se engedett abból, hogy még is csak lány vagyok. Újabb alku köttetett, és időnként vele csinálhattam csajos dolgokat. Amik bevallom jól estek egy átedzett nap után.
Aztán, ahogy haladt előre az idő már vele szövetkeztem titkos találkákról, vásárlásokról stb, mert azt mondta , hogy nem elég az, hogy ha csak ütni, vágni, lőni tudok. Nekünk nőknek sokkalta több mindent kell tudni, és nem csak az erőszak van ebben. A titkos találkákat, pedig még jobban élveztem így, mert nem olyan volt ez az egész számomra, mint egy anya lánya dolog, hanem mintha két barátnő lenne-
Régebben azzal viccelődtem, hogy nappal egy tüdni bündi baba vagyok, aki képes a kényességével, a női mivoltával megőrjíteni másokat, amit nagyon is élveztem. Hányszor okoztam én fejfájást az én kedves bátyáimnak. Főleg miután bekerültem az akadémiára. Nem győztek kihúzni a bajból, vagy épp a fiúkat elkergetni mellölem, de aztán ez is gyorsan rendeződött a jegyességgel. Ami fura volt. Találkoztunk, beszélgettünk, de soha nem éreztem azt, hogy közeledne felém. Sőt egy pár alkalommal, amikor eljött velem vásárolni csak még furcsább lett. Jobban élvezte, mint én. Azt hiszem ekkor kérdeztem rá arra nála, hogy mi ez az egész. Hogy nem tetszem neki? Mást szeret? És bevallotta…Bevallotta, hogy nem szeret, de megbántani sem akar. Majd arra kért örizzem meg a titkát, és segítsünk egymásnak, mert ha ő nincs, akkor máshoz fognak hozzá adni, meg hát vele , akkor kitudja mi fog történni. Zavaros volt ez az egész úgy, ahogy van. Nem is értettem, hogy volt képes egyáltalán ebbe belemenni. Valahol megértem, mert a Consilium nem tudom mit tenne vele, ha kiderülne, hogy a saját neméhez vonzódik. Azt hiszem az életem alkuk sokaságából áll, hiszen most én is kötöttem egyet vele.
És, hogy mihez kezdtem? Elkezdtem alakítani a saját életem, a saját céljaimat, és vágyaimat. Azokat tudtam kezelni, és irányítani, mellette pedig kellő támogatást is kaptam a család férfi tagjaitól. Egy élet, ami jól leplezi a bennem lakozó sötétséget, és vadságot, de ugyan akkor ki is egészíti azt.
Viszont alig léptem ki az akadémiáról, amikor megváltozott minden. Apám és a bátyám meghalt, anyám teljesen magába fordult. Amikor csak tudok vele vagyok, és azt remélem, hogy hamarosan magához tér ebből a kábulatból. A veszteség rettentően fáj, de ettől még élünk, és szeretném, ha ő is újra élne. Nem pedig csak egy szellem lenne.
Viszont , ha már szellemekről beszélünk lassan én is így éreztem otthon magamat, így örültem, amikor a Jolán kaptam munkát. Kicsit jót tett a távolság anyámtól, a jegyesemtől. Az utakon magamra találtam. A lázadásra pedig egyáltalán nem számítottam, viszont kiutat jelentett számomra mindenből. Hogy meg fogom e magamat gondolni menet közben? Nem tudom, egyelőre csak a családom miatt izgulok, hogy velük mi van, mert még nem sikerült felvennem a kapcsolatot velük azóta,hogy a hajó fellázadt. Örültség lenne? Kaland vágy ragadott magával? Vagy tényleg nem értem ezt a rendszert? Nem egy okom volt, amiért úgy döntöttem velük tartok, a nézeteik mellett kiállok, de hogy hová fog vezetni ez az út még nem tudom.

   

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Nia Ray 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Hétf. Szept. 16, 2019 9:32 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Nia!

Egy nagyon részletesen, és hosszan kifejtett családi drámát hoztál nekünk, ami sajna jól mutatja a mai Volentis-i valóságot, mely ellen küzdenek a lázadók. Fiatal korod ellenére felfigyeltek tehetségesre, aztán még ráadásul szembe mertél szállni a gonosz rendszerrel, amiért mindenképpen tisztelgünk előtted, főleg azok után, hogy ki tudja, mi vár a családodra most. Reméljük okosak, és minden kérdésre válaszolnak.
a történetedben nem találtam hibát, és az avi választáshoz is csak gratulálni tudok. Mindig öröm ismeretlen hírességek arcát látni, és szerintem remekül is illik a karakteredhez. Smile
ráadásul, mint jól láttad szükségünk is van minden siklópilótára ezért nem is tartalak fel. Teljes sebességgel száguldj az avi foglalóba, hogy lefoglald az arcod, aztán pedig irány a játéktér Smile

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ