Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: Volentis ûrállomás :: Civil zónák Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Bár
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Anonymous
Vendég
Vendég



#21Pént. Nov. 02, 2018 9:55 pm




Jaina & Raven


*Miután letapiztam Bob hasát, kezdek magamhoz térni. Nem Bob hasa miatt. szimplán kezd a levegő rendesen a tüdőmbe áramlani, és kiszorítani az odakerült folyadékcseppeket. Néhány enyhe köhögéssel ez sikerül is, addigra Bob már nem érzi kötelességének, hogy életet mentsen szájból-szájba lélegeztetéssel, amiben valljuk be, nem is akarom megzavarni. Viszont Jainával beszélnem kell, komolyan. Egyrészt arról, hogy ha a másik iszik vagy eszik, ne nyisson olyan témát, ami dob a hangulaton, másrészt, és ez a fontosabb, maga a téma választás…egy ilyen helyen…ahol szerinte a falnak is füle van. Bírom a csajt és értékelem, hogy bízik bennem ennyire, a visszakérdezése azonban nem a diplomatikusak közé tartozik, sokkal inkább a felelőtlen figyelmetlenségre hajaz. *-A nemi identitásodról. *Nézek rá jelentőségteljesen, egészen közel hajolva hozzá, amennyire csak az asztal engedi. *-Tudod a Consi leginkább a bő termésre alapoz, és ha megtudja, hogy rossz helyre ültette a magokat, akkor felássa az egész kertet. *Oké, talán kicsit késve reagáltam, nem esett le azonnal, talán azért ilyen értetlen. *-Egyébként minden elismerésem, hogy eddig nem derült ki. Nem is kell reklámozni. Szerintem nagy szemétség ez az egész, főleg olyanoktól, akiknek fogalmuk sincs sem a tinikről, sem a nőkről. Mert kik ülnek odafent? Vén kujonok. De persze mi nők erősebbek vagyunk náluk, mert ha teszem azt egy olyan világ élnénk amiben a nők döntenek a férfiak testéről, már régen kihaltunk volna, azért, mert jobban szenvednének mintha altatás nélkül levágták volna a….a lábukat. Nem ezt akartam mondani, de az a szó nem szalonképes. Szóval! *Szeretnék még inni, de jobb ha Jaina jelenlétében nem teszem.* -Miért bízol bennem annyira, hogy ezt a nem is olyan kis titkot kifecsegted? *És akkor rá is tértem arra a tervre, ami hirtelen jött ötletként vonul majd be a történelem sorai közé, ha összejön….nem, nem vagyok megalomániás.*


[/color][/i]
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#22Hétf. Nov. 12, 2018 10:53 pm
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
A pultos elmegy, s megint ketten maradunk, és komolyabb dologról esik szó, hogy én például bevalom neki a nemi identitásomat, majd azt veszem észre, hogy Raven kicsit bőbeszédűbb lett, s talán a pia okozza vagy esetleg valami más. De szegénykémnek, még a rövid távú emlékére is kihat, mert arra sem emlékszik, hogy nem régen még ő kérdezett a dologra. Mint egy jól nevelt lány, végig hallgatom amit mond, s ha már nem mond többet, akkor veszem át a szót.
- Rendben, értem én azt, hogy nem lenne jó ha megtudnák, mert akkor annyi lenne nekem. Egyébként, ja egy amolyan vegyes vezetőség kéne, amiben mások is képviselnék az érdekeket. Szerintem, most már nem kéne innunk, mert olyat is elmondanék a végén, amit nem kéne, nálad pedig nos az emlékednél van valami hiány tőle, hisz te kérdezted, hogy mégis szerintem te hogyan gondolod, s arra feleltem. - felelek, majd az utolsó korty italt is megiszom, majd tekintetem Raven re szegezem. Őt figyelve, egész aranyos a csaj, s bejön nekem. De ezen infót, inkább magamban tarom, mert ha eddig nem, akkor ezen mondatommal tuti elijeszteném magamtól, s keresne valaki mást, aki segítené őt a terveiben.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#23Csüt. Nov. 15, 2018 7:01 am




Jaina & Raven



*Oké, túljutottunk a pár szavas mondatokon, most jönnek a monológok. Ami nem is baj, hiszen addig sem iszom és ez Jainánál előny. Abban igaza van, hogy én kérdeztem rá a dolgokra és ő válaszolt is, nekem meg fázis késésem volt, hát van ez így. Viszont ideje lenne rátérni a témára, ha már eljutottunk a Consiliumig. Azt persze nem tudom miben segíthetne, hiszen infókat nem nagyon tud szerezni egy kadét és Jaina ráadásul pilóta, szóval a hekkelés sem az erőssége – gondolom – de majd csak találunk neki feladatot ha benne van a csendes lázadásban. *-Tudom, persze, csak későn esett le. Nem az emlékeimmel van gond. Néha túl gyorsan gondolkodom és van, hogy átsiklom egy-egy infón, aztán később beüt. *A gondolkodása számomra jó irányban halad, bár azt eddig is feltételeztem, hogy neki sem tetszik az ami a mi kis világunkban zajlik. A kérdés az, hogy van-e annyi bátorsága – vakmerősége – hogy tegyen is ellene. *-És még ezek után is van olyan amit nem kellene elmondanod? Igazán kíváncsivá tettél. *S naná, hogy utána fogok nézni pár dolognak, bár kétlem, hogy Jaináról készültek titkos feljegyzések. Ami titok, az nála van, odabent a fejecskéjében és onnan kellene megszereznem. *-Szóval! Nézzük csak. Vegyes vezetőség és egyenlőség. Én szívesen megoldanám, de egyedül kevés vagyok hozzá. Csak tételezzük fel, hogy nekilátunk. Persze titokban, csendesen, nem nyíltan felfedve magunkat. Van ötleted hogyan lássunk hozzá? Persze mindez csak feltételezés. *S ahogy korábban, most is később jövök rá néhány igen fontos momentumra. Jaina szexuális beállítottsága. Remélem nem rám bukik, mert akkor ki kell ábrándítsam. A maradék piámat gyorsan hajtom le az utolsó kérdésem után, hogy még ideje se legyen közben megszólalni. Érdekelne az ötlete, az, hogy egyáltalán megfordult-e a fejében a gondolat. Aztán rátérhetünk a gyakorlati megvalósítás szervezésére. *




Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#24Vas. Nov. 18, 2018 10:55 pm
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
Mint kiderül, Raven emlékével nincs gond, pedig én azt hittem, hogy igen. Valamint az is, hogy csak későn esett le neki a dolog, főleg mikor túl gyorsan gondolkodik.
- Értem. - Mondom, majd kérdést kapok, mert kíváncsivá tettem őt.
~ Ja, bejössz nekem. ~ Mondom gondolatban, de ezt megtartom magamnak.
- Nincs. - Jelentem ki, szemrebbenés nélkül, majd egy ötletem is fel merül, bár nem biztos, hogy tényleg ötlet-e azt nem mondanám, csak valami felvetés féle. Raven, viszont megtudná oldani, aminek nem csak én örülnék. Majd egy kis agytornára invitál a csajszi, s igyekszem gondolkodni.
- Nos, talán esetleg kezdésnek kitalálhatnánk, egy mozgalom félét, nevet adni neki. - Egyenlőre eddig jutok a gondolkodásban, tovább nincs ötletem és ami van, nem biztos, hogy bele tartozik a Raven által titkos nem nyílt felfedős történetbe.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#25Csüt. Nov. 22, 2018 9:40 am




Jaina & Raven




*A túl gyors gondolkodás sosem kifizetődő, jelen esetben azonban csak annyit érek el, hogy Jaina értetlenül néz rám, noha úgy csinál mint aki mindennel tisztában van. Én viszont olvasok az arcvonásaiban és a tekintetében. Nem hozom szóba, de elraktározom későbbi időkre azt a tényt, hogy pocsékul hazudik, mint amikor azt mondja a fel nem fedett titokra, hogy nincs. Tutira van. Mivel azonban nekem is van, nem feszegetem, elvégre nem festettünk még együtt körmöt, a titkok ideje nem jött el. A fű alatti beszervezését is feltételes jelleggel említem meg, de vagy van ötlete ám nem meri elmondani, vagy tényleg nincs, mert egyáltalán nem azt a választ kapom amire vártam. Bár az, hogy konkrétan vártam valamire nem teljesen fedi a valóságot, a névadás viszont igen apró dolog. Én ennél nagyobbal kezdtem volna. *-Khhmmmm….nos, ez is egy jó kezdet, de nem annyira fontos, mint az, hogy kettőnkön kívül akad-e még más is aki benne lenne ebben az egészben? Hmm? Ha annyira nevet akarsz adni a mozgalmunknak, lehetne mondjuk Volentisi horgolóegylet. Az nem feltűnő és okot ad arra, hogy rendszeresen összejárjunk a „megfontolt, hátsó szándékú gyülekezés” gyanúja nélkül. S ha már meg van a nevünk, akár mondhatnál is pár embert aki szerinted megbízható és kellőképpen feltüzelt ahhoz, hogy átküldje a zsilipen a Consiliumot. *Ha eddig nem voltam egyértelmű, akkor most az vagyok. Elégedettségen teljes tudatában dőlök hátra és intek Bobnak – feltéve, hogy látja – hozhat még egy kört.*



Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#26Pént. Feb. 15, 2019 9:52 pm
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
Raven kitalál egy mozgalom nevet, majd a felől érdeklődik, hogy ismerek-e másokat is, akik ugyan úgy fel vannak paprikázva a Consiktól.  Nem tagadom, ezen most agyalhatok egy kis ideig, míg egy név is eszembe jut.
- Például ott van Jenna Colins, Marcus Black, Rita Hunter, Serena Potter, James Bonad, Stella Vitaker, Victor Frizedin. Így első kőrben ezek jutottak eszembe. - Sorolok fel pár nevet, akik eszembe jutnak, és szintén zabosak a Consikra, csak azt nem tudni, hogy érdekelné e őket egy ilyen mozgalom vagy pontosan mi ez ami készülget itt és most. Közben Raven rendel magának még egy kőrt, amit én inkább kihagynék mind a kettőnk érdekében, mert félő olyat teszek, amit egyszer tuti megbánnék. De azt is megbánnám, ha nem teszem meg, de inkább az utóbbi legyen.
- No és neked? Neked vannak ilyen ismerőseid? - Kérdem, közben az ujjammal a pohár szájánál kőrözök.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#27Vas. Feb. 17, 2019 8:43 am




Jaina & Raven



*Sok dolog van az én olvasatomban egy lázadó csapat szervezésénél, melyek roppant fontosak és melyek nélkül nem lesz a csapat olyan csapat, amivel tűzön-vízen át lehet gázolni. Az egyik a megbízható emberek természetesen, aztán ott van még a megfelelően elosztott képességek és feladatok, a kreativitás….és a humor. Egy-egy beszélgetésem alatt – melyekből értelemszerűen nem volt még sok – a humort is felmérem. Nos, Jaina vagy nem figyelt eléggé, vagy nincs kellő humora, mert a horgoló egyletre fel sem kapta a fejét, meg sem kérdezte mi az a horgolás és még csak el sem mosolyodott. Nem feltételezem, hogy tudja, azt sem, hogy vérkomolyan gondolta az általam kitalált nevet és máris készpénznek vette. Ráadásul máris sorolni kezdi a neveket amiket kértem tőle, én biztosan százszor is meggondolnám kinek a nevét említem meg az első ilyen „beszervezős” beszélgetésemben. Sőt! Inkább aludnék rá párat, haladékot kérnék, hogy felmérjem a terepet. Ennek ellenére bólintva veszem tudomásul és meg is jegyzem mindet, hogy később, csendes magányomban mindegyiket lecsekkoljam. Már csak a miheztartás végett. Közben a rendelt köröm megérkezett, ezek szerint Bob észrevett. A hozott pohárnak nem adok alkalmat arra, hogy az asztalon koppanjon, kézből veszem el és belekortyolok, ám már nem hajtom le az egészet, épp csak az íze kedvéért nyalok bele. *-Hmmm…finom. Igyál még, isteni összeállítás. *Pillantásom az ujjára esik amivel a pohár peremén köröz, érdekes búgó-csengő hangot ad ki és ez roppantmód felcsigáz. A kérdése már nem annyira, én óvatosabb vagyok.* -Vannak. *Nem is mondok többet, nem sorolom a neveket, amúgy sincs sok belőlük, legalább maradjanak is meg. Jaina rezignáltsága elfészkeli magát a fejemben. Aludnom kell rá, és azt hiszem nem is egyet. *-ha minden lehetőség adott lenne, te mit tennél először? Úgy értem hol kezdenéd? *Na erre kíváncsi vagyok. Más szemszög, más gondolat….más akarat. Hajlandóság? *




Vissza az elejére Go down
Phoebe
Titulus : ☆ admiral ☆
Tartózkodási hely : ☆ wherever it's needed ☆
Hozzászólás száma : 472
Phoebe
Alfa és Omega



#28Pént. Ápr. 12, 2019 12:25 pm
szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Ugrás:
^
ˇ