Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: Volentis ûrállomás :: Civil zónák Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Bár
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Anonymous
Vendég
Vendég



#11Szomb. Szept. 01, 2018 10:34 am




Jaina & Raven




*Ha tudnám mit gondol felőlem és én magam is észrevenném, sértésnek érezném. Még, hogy én szótlanabb korábbi önmagamnál?! Ám fel sem tűnik, a gondolataim elég hangosak ahhoz, hogy eltereljék a figyelmemet. Mióta visszatértünk Gardel hadnaggyal az Ocanról, állandóan a lázadókon jár az agyam. Teljes mértékben igazat adok nekik, én magam is szívesebben lennék ott, szabadon. De a kivitelezéssel vannak gondjaim, sajnos a felvetésem nem talált értő fülekre.  S persze sajnálom azokat akik a vezetőik radikális hülyesége miatt vesztették az életüket. Nincs ez így jól, de jobban sem lesz mostanában. Idő kell, meg jó szervező készség. Hogy őszinte legyek, nem emlékszem arra pontosan miről beszélgettünk a Consiliummal kapcsolatban, ebben a témában mindig óvatos vagyok, hiszen sosem lehet tudni kiből lesz áruló. Jaina szimpatikus és még fiatal is, de a paranoia nem válogat, bizonyosság kell. *-Megvitatni a részleteket. Jóóó! Most kiváló alkalom visszatérni rá. *Egy korty az ő részéről, sokkal több az enyémről. Egyetlen pillanat műve volt, hogy eszembe ötlött Jaina személye, mint szövetséges. Egyébként sem gondoltam még arra, hogy valamit kellene kezdeni…vagyis de, csak épp nem volt a képben más, csak én. Azóta ügyködöm, mióta utolsó éves kadét lettem és nagyobb mozgásteret kaptam. Nem mintha a mozgástér korlátozása bármiben is visszavetett volna. De, na! Azért mégis más ha nem csak rajtam csüngnek a figyelő szemek. Kicsit mókás volt ahogy Jaina szinte suttogva visszakérdezett. Bevonni a buliba….hehe, mintha egy csínytevésről lenne szó, pedig az egész nagyon is komoly volt. Mármint a téma. Az még nem, hogy Jaina..és buli…és a lázadók. Ám határozottan csiklandozó érzést keltett bennem a tudat.* -Persze. Nélkülük mit sem ér. *Rávigyorogtam és hátradőltem. Néztem őt kíváncsian, vajon mit szól, hogyan rezdül erre az egészre. Csak tréfának gondolja, tekintve, hogy most ittam meg egy egész pohár ütős koktélt, vagy érzi a súlyát.* -Téged be lehet vonni? *Hát most vagy kiderül, vagy beborul Raven.*


Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#12Szer. Szept. 05, 2018 9:52 pm
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
Csak tippelek ezzel visszatérünk rá dologgal, s Raven szerint a most a tökéletes, majd mind a ketten iszunk. Raven az itala másik felét húzza le, míg én csak kis kortyot iszok. Én elgondolkodom kicsit, hogy tényleg jó ötlet e itt és most megvitatni, ahol kamerák találhatók és gyakorlatilag bárki lehet spicli, anélkül, hogy tudnánk róla. Valamint, lássuk be szinte Ravent is alig ismerem, ahogyan ő is engem.
- Én nem is tudom, szerintem elég sok itt a fültanú, és nem tudni, hogy vannak e kamerák. - Kezdek bele az aggodalmamba, de nem is értem meg, hogy miért is teszem ezt, azon kívül persze, hogy olyan személy is hallhatja, aki Consilium embere, s nem lenne jó ha már most bajba kerülne miattam. Majd a kérdésemre is kapok választ. Mint megtudtam, őket is beleakarja venni az akcióba vagy mibe.
- Remélem, hogy rá tudod venni őket. - Felelem neki, majd pedig a felől érdeklődik a drága, hogy engem belehet e vonni, mire elmosolyodom.
- Azok után, hogy egy olyan férjet kaptam, akinek egy ötletet sem lehet fel hozni, és mindenben az van amit ő akar, bár mellette szól, hogy nem ver meg, de akkor is. Naná, hogy benne vagyok. - Mondom, bár így utólag bele gondolva, egy egyszerű igen is megtette volna.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#13Pént. Szept. 07, 2018 7:07 am




Jaina & Raven



*Azt hiszem a Jainával való találkozást beírhatom a mérföldköveim listájára. Még sosem szervezkedtem mással a Consilium ellen, eddig csupán a magányos harcos címet vívhattam volna ki, ha lenne ilyen rang.  Ám hiába minden eddigi ténykedésem ha nem vonok be mást és nem kezdünk el a gyakorlatban is tenni valamit. Mármint ténylegesen és nem csak információt gyűjtögetek ami önmagában elég hasznos, de nem elég. Hogy mennyire hasznos az most derül ki, Jaina aggodalma egyrészről megnyugtató, hiszen egy besúgó nem figyelmeztetne ilyesmire, másrészről kamatoztathatom a tudásomat. *-Ugyan! a zenétől senki nem érti miről beszélünk, kamerák pedig itt nincsenek, sem lehallgatók. Tudom. *Azt nem mondom honnan tudom, nem fogom ellőni az összes puskaporomat az első alkalommal, egyébként is próbálom még titokban tartani a hobbiból lett, második foglalkozásomat. Persze ami késik nem múlik és ami kiderülhet, az ki is fog derülni előbb vagy utóbb, de azon vagyok, hogy utóbb legyen. A másik aggodalma, vagy inkább kétsége engem is foglalkoztat, de nem lehetetlen, noha vannak keményfejűek akikkel még lehet gond.*-Van akit rá lehet venni. Persze nagyon kell válogatni.*Mióta visszatértem az Ocanról, az volt a fő célom, hogy valahogy belőjem a lázadók többi táborának helyét. Nem egyszerű feladat, ha az lenne, a Consilium már megtette volna, de nekik nincsenek olyan embereik mint én. Pofon egyszerű, csak nem tudják hogyan keressék őket. Jaina személye a beszélgetésünk ezen pillanatáig kérdéses volt és nem azért mert akár besúgó is lehetne, hanem mert nem tudtam elég tökös-e ahhoz, hogy akár nyíltan szembeszálljon - ami ugye egyelőre nem célom - és van-e elég motivációja hozzá. De már ez sem probléma. Belekortyolok a második koktélomba és azon merengek, mennyire jó ötlet volt Bruce-nak igent mondani és mekkora nagy ötlet volt az egész tőle. Ha hazamegyek eskü, megcsókolom. Az persze más tészta, hogy tócsányira kerekíti majd a szemeit. Hát, azért remélem nem hányja el magát. *-Hát csajszi, neked aztán kijutott. Legalább a szexben tud virítani? Mert valamiben azért legyen már jó, ha képletesen töketlen. *Nos, Jaina nem tőlem fog udvariasságot és jómodort tanulni, de nem is azért vagyunk itt. Miért is? Ja, eredetileg lazítani jöttem. Ezt a gondolatot le is öblítem egy újabb nagy korttyal és már azon agyalok, hogyan jussunk le a bolygóra mi ketten anélkül, hogy gyanús lenne. *



Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#14Hétf. Szept. 17, 2018 9:06 pm
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
Megnyugtató választ kapok, hogy a hangos zenétől senki nem foglalkozik velünk, és kamerák sincsenek és lehallgatók sincsenek, bár arról nem volt szó. Mondjuk van némi ötletem, hogy honnan tudja, de nem fogok nyíltan rá kérdezni, ez a ő dolga s ha akarja majd elmondja nekem. Válasz képen bólintok egyet, hogy értem amit mond, majd a lázadókról esik szó, akik úgy fest elszórtan vannak lent a bolygón, már ha jól értem amit Raven mond. Majd reményemet fejeztem ki, hogy sikerül rá vennie őket, s erre is kapok reagálást.
- Én sem örülnék egy szélső radikális lázadónak, aki úgy viselkedik mint egy terrorista. - Mondom, majd közlöm vele, hogy bevehető vagyok, miután egy olyan férjet kaptam, akivel nem vagyok megelégedve, majd személyesebb témára terelődik a beszélgetés.
- Ez csak akkor lenne lehetséges, ha úgy kilennék gyúrva mint ő. Semmi bajom azzal, ha valaki sportos, de ne nézzen úgy ki, mint aki most lép ki egy manga magazinból, vagy animéből. Vagy is ne legyen túl kigyúrva. Nem csodálkoznék, ha egyszer kiderülne, hogy egy test építős csajjal kavar mögöttem, ami persze engem nem érdekel, hisz én se vagyok egy hűséges típus, én is csalom őt, csak nem úgy ahogy azt te gondolnád. -  Mondom, majd rá hagyom, hogy mit is szűr le a mondatomból, bár tehetnék rá konkrétabb utalást is, de akkor biztos menekülne előlem.
- Neked van valakid? - Kérdem, majd egy nagyobbat kortyolok a italomból, vagy is inkább egy kortyra el tüntetem az italomat.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#15Pént. Szept. 21, 2018 4:08 pm




Jaina & Raven



*Jó irányba haladok Jaina politikai helyzetének feltérképezésében. Mondhatni egy rugóra jár az agyunk. A lázadók mellett vagyok és ha nem látnám hasznát a jelenlétemnek a flottánál, akkor már régen ledobattam volna magam az Ocanra. Jaina nézőpontja hasonló az enyémhez, volt szerencsétlenségem találkozni az általa emlegetett terroristákkal, én sem kérek belőlük. *-Ahogy mondod. Idióta mind, sosem fognak semmit sem elérni. *Ugyanezt mondtam Gardel hadnagynak is, de valamiért nem vett komolyan, persze azt meg kell említeni, hogy ő Consilium fan. Szóval Jainát be lehet venni a buliba, ebben teljesen biztos vagyok, mármint abban, hogy nem egy kém aki a bájos pofiját mutatja s mikor hall valami hasznosat, akkor kiadja a Consinak. *~Consi. Te jóééég! Már becézem a közellenséget. Ez a vég!~ *Jaina kifakadásán kapok az alkalmon, és beljebb merészkedem a személyes terébe. Képletesen. Hát nem mászom rá vagy valami ilyesmi, csak bizalmas, intim dologra kérdezek rá. Nem olyan választ kapok mint amilyenre vártam. Tulajdonképpen a lényeget úgy kell kihámoznom és sok mindent nem is értek belőle. Azt hiszem a zavartság ki is ül az arcomra, és teljes bizonyossággal érzem a homlokom ráncolódását.* -Aha…én mondjuk szeretem ha van mit fogni egy pasin és nem csúszik le a tekintetem a csontjairól, de hát ízlés kérdése. *Persze pont én beszélek, aki még szűz. De hát attól nem lehet teherbe esni ha nézek.* -Minime? Az micsoda? Hmmm…utána kell néznem. Ez biztos valami régi, földi kifejezés. Nahát, hogy maradt ki valami az életemből! *Ám nem ez a meglepőbb, hanem a megcsalás. Keresztbe. Nem aprózzák el.* -Hogy? Ja, hát…izé….honnan tudod, hogy én hogy gondolom és mégis akkor hogyan ha nem _úgy_ ahogy gondolnám szerinted? *A homlokomon már ott az ocani ősi, gyűrt fennsík, amibe alulról kapaszkodik bele a szemöldököm. Végül elárulom Bruce-t, de nem adom ki. Szeretném ha még sokáig a férjem lenne.* -Nos, van. Bruce. Egy ízlésesen kigyúrt, kockás hasú, jóképű fazon akinek még humora is van. *Csatlakozom Jainához az ivásban, ezt a vallomást és tanácstalanságot le kell öblíteni valamivel. Bár elgondolkodom azon a kérdésen amit a csajszi tett fel. „Van valakim?” ~Ezt most hogy értette?~




Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#16Szer. Szept. 26, 2018 12:12 am
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
Bár a véleményemmel a szélsőségesekkel kapcsolatban egyet értünk egymással, de abban viszont nem, hogy ne érnének el semmit soha.
- Ha mást nemis, azt mindenképp elérik, hogy az állomás nagyja utálja őket, s nemrég az egyik ilyen gondoskodott is erről még a közel múltban. - Mesélek kicsit sejtelmesen neki az édesanyámat ért tragikus úgy mond balesetéről, ami az életébe is került. Majd személyesebb téma következett, s kiderült Raven azt szereti, ha egy férfin van mit fogni, amire nincs mit mondanom, majd egész meglep, hogy nem ismeri az animéket.
- Nem minime, anime. Réges régen egy nép csinálta, ott volt nagy divat, majd az egész világra kiterjedt. Elég sok műfaja van, és minden generációnak készült,  de a nyugati civilizációkban, nagy szégyen volt ha egy felönt ilyet nézett. - Mondom, majd Raven kérdéseket tesz fel, mert ezek szerint nem voltam egy értelmű.
- Úgy értem, hogy nem egy másik pasival csalom meg a férjem, hanem egy nővel. Raven, én leszbi vagyok. - Vallok neki a beállítottságomról, bár nem tudom jó ötlet-e hisz a fóbiások is léteznek még, s nem tudni, hogy ezt mikét fogja lereagálni. Utána kiderül, hogy neki is valakije, majd lehúzom a maradék italt, mire Raven ehez csatlakozik hozzám, ivás téren.
- No és, szeretitek egymást? - Kérdezek rá eme személyes dologra, ha már Raven is megtette ugyan ezt az előbb.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#17Szomb. Szept. 29, 2018 7:29 pm




Jaina & Raven



*Egy picit elmerengek azon amit Jaina mond a közelmúltról. Ez mondjuk nem látszik rajtam, úgy teszek mintha nem jelentene semmit, de elraktározom az agyamban. Utána kell néznem milyen események voltak a közelmúltban, és mi köze lehet hozzá Jainának, mert van köze hozzá az biztos, különben nem tudna róla. A Consilium igyekszik a szőnyeg alá söpörni az ellenállással kapcsolatos történéseket, hogy az általa kialakított morál, feléjük pozitív tulajdonságait megtartsa. Ami látványosabban megfog az az anime. Jól értettem, de attól még fogalmam sincs mi az. *-Mondom én, hogy utána kell néznem. *Persze nem most, a tabletemet is kikapcsoltam miután azonosítottam Jainát, a térdemen nyugszik, míg le nem esik onnan. Csak hallgatom, hallgatom és van amit nem értek. Miért szégyen az ha valaki ilyet néz, és tulajdonképpen mi az a „felönt”? Az is biztos valami anime. Aztán szétszedem a mondatot és újra összerakom, hogy legyen értelme, s rájövök. *~Biztos felnőttet akart mondani. Jainának nem kellene többet innia.~ *A felismerés – mindkettő – látványosan ül ki az arcomra, széles mosollyal kísérve. Majd elképedek és felháborodom saját magamon. *-Ó, szégyen és gyalázat! *Mármint az, hogy én nem láttam ilyet, persze a Föld nyugati civilizációja sincs már, szóval nem kell aggódnom, hogy szégyenben maradok, de szórakoztat a megjátszott felháborodás. Mindez elvonja a figyelmemet a továbbiaktól, úgy siklom el Jaina leszbikussága mellett, mint egy lopakodó űrkomp. Igazából nem is jut el az agyamig, máris kapom a következő kérdést, amire az arcom felderül.* -Bruce! Igen, imádom, jó pasi, jó barát, keresve sem találhattam volna jobbat. Tudod, mi kértük, hogy összeházasodhassunk és szerencsénk volt. *Na persze, egyáltalán nem azért kértük, mert egymásba bolondultunk, hanem mert mindketten ki akartuk kerülni a Consilium agymenését, ami a korai, szükségtelen és erőszakos gyerekvállalást illeti. Bruce soha a büdös életben nem fog férfiként hozzámérni, mivel…bár igazi férfi a külsőségeket tekintve, a pasikhoz vonzódik. Nem csak szexuálisan, hanem érzelmileg is. Viszont nekem a legjobb barátnőm. És idáig jutok a gondolatmenetben, közben kortyolok a még megmaradt italomból, s végül Bruce-on át eljut az agyam gondolkodó és felfogó központjáig az amit Jaina az előbb mondott. A „leszbi” szó beleég a tudatomba, és nemes egyszerűséggel szemen köpöm a csajt a számban lévő korttyal. Már ami nem ment félre a félig nyelés, félig levegővétel közben. Az ital nem csak a torkomat kaparja hanem egyszersmind a légcsövemet is, heves köhögés ráz, a szemeim könnybe lábadnak, a tüdőm levegőért kiált. Mit kiált, sikolt! *




Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#18Hétf. Okt. 01, 2018 8:49 pm
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
Mint azt megtudom, Raven nem ismeri az animét, de tervezi, hogy utána néz. Nekem könnyű volt a dolgom, révén engem a többiek világosítottak fel, plusz sorozatokat és egész estét betöltő animéket kaptam tőlük. Szívesen adnék neki párat, de akkor megfosztanám őt a keresés élményétől, s szerintem ezt Raven se akarná. El is nevetem magam, mikor eszembe jut, hogy az előbb mekkora nagy ökörséget mondtam. Az én "szerelmem" után, Raven párjának a kibeszélése következik, közben bevalom új ismerősömnek, hogy én a saját nememhez vonzódom, mire nem érkezik reakció a részéről, bár ha jobban végig gondolom, ez is reagálás egy bizonyos formában. Bárki legyen is ez a Bruce, nagyon szerencsés egy fickó, hogy ilyen egy szerelme van. Ezt követően mind a ketten iszunk, de aztán Raven valamitől meglepődik, és leköp. Nem tudom, hogy mi történhetett, ami ezt váltotta ki belőle, de nem is érdekel. Első ként egy szalvétával letörlöm az arcom, majd Raven mögé megyek, s ha engedi, megpaskolom a hátát.
- Én nem sajnálom tőled az italt csajszi. - Igyekszem humorosra venni dolgot, majd ha már jobban lesz, vissza ülök a helyemre.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#19Kedd Okt. 02, 2018 7:36 am




Jaina & Raven



*Néha gyorsan gondolkodom, és több minden jár az agyamban, olykor elsiklom néhány fontos információ mellett. Ám visszatérek, hogy kivesézzem azt, amit addig érdektelennek véltem. Általában veszélytelen információkról van szó, olyanokról, melyek nem köpetik ki az ember tüdejét, az is igaz, hogy eddig még nem volt ilyen visszatérésem evés vagy ivás közben. Persze mindent el kell kezdeni egyszer, meg kell tudni, hogy milyen érzés amikor az alkoholos lötty az orrodon jön ki, milyen amikor valakit nemes egyszerűséggel szemen köpsz és milyen az, amikor az a valaki rezignáltan szalvétáért nyúl és arcot törölget. Azt nem mondhatom, hogy Jaina heves vérmérsékletű, én tutira már az engem szemen köpő nyakában lennék a két kezemmel, de ő….Ő nem! Hát honnan szalajtották ezt a csajt? Mintha csupán egy cseppnyi víz fröccsent volna rá valamelyik ocani vízesésből. A hátpaskolás nem használ, nem is tudom ki taláta ki, de nem volt valami erős az elméje. Ez maximum akkor jó, ha szilárdat nyel félre az ember, a folyadék nemhogy fel, inkább még jobban lefelé igyekszik, ezért megpróbálom elkapni a karját, hogy leállítsam. Ha sikerül, a széke felé terelgetem heves, de már gyengülőfélben lévő köhögés közepette. Könnyeimen át halványan, elmosódottan látom a magára maradt szalvétát, vagy annak ikertestvérét, talán az enyém, bár nem rémlik, hogy nekem lett volna. Mindegy, ajándék lónak ne nézd a fogát alapon, elmarom az asztalról és a könnyeimet törölgetem vele. Bob, a pultos aggódva pislog felénk, majd elindul egy pohár vízzel, mivel szerinte fuldoklónak az kell. Mindezt csak akkor veszem észre mikor a pohár az asztalon koppan, termetes alakja árnyékot vet a színtiszta folyadékra. *-Meg….akarsz….ölni? *Szegezem neki a kérdést, noha nem ránézek, hanem az asztalra, ha esetleg a szemeim kipottyannának a nagy erőlködés közben, ne a poros padlóra guruljanak. Jaina roppant poénos beszólására csak megpróbálok felnézni rá, szigorúan-kérdőn. Ha nem mondja, eszembe sem jutna ilyesmit feltételezni róla, de ezek után….tutira a csaj átkozott meg.* -Csak igyál egy kortyot Raven, jót fog tenni. *Bob tovább kísérti a szerencséjét, ezért ő is kap egy gyilkos pillantást. Kezemmel a hasának ütközöm, ez van karmagasságban, de méreteit illetően nem tudom eltaszítani, ez inkább csak simogatás, amit remélhetően nem ért félre. Mindkét kezét felemelve hátrál, de nem megy vissza a pulthoz. Mindenki minket néz, ez remek! Amikor végre kapok annyi levegőt, hogy képes legyek egy körmondatot is kinyögni, rekedten és krahácsolva, szalvétás kezem a magasba lendül.* -Jól vagyok…semmi bajom….még élek! *A kis közjáték, amilyen gyorsan rám vonta a figyelmet, olyan gyorsan érdektelenné is válik. A beszélgetés tovább folytatódik, Bob már nem toporog annyira. *-Menj el Bob, oké vagyok. *veszek pár nagy levegőt, óvatosan és lassan, hogy a még a légcsövemben lévő folyadékot ne küldjem lejjebb, majd Jainára nézek. Amint azt érzékelem, hogy Bob már hallótávolságon kívül van, a csajnak szegezem a fenyegetést.* -Nekem te ne mondj ilyeneket mikor iszom! Majdnem megöltél! *Ő persze nem tudja mire értem, azt sem tudja, hogy a sok gondolat miatt néha fáziskésésbe esem. Na és ott a nagy kérdés, hogy mire föl ez a vallomás hirtelen?* -Nem félsz, hogy beárullak? *eszem bogában sincs beárulni, nekem is van vaj a fejemen bőven, de azért érdekel, hogy miért bízik meg bennem annyira, hogy feltenné rá az életét. Vagy az ittlétét, a szabadságát, vagy mi a szöszt.*



Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#20Szer. Okt. 31, 2018 10:59 pm
Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Rav & Jin
Nem tudom, hogy mégis mi olyat mondtam neki, amitől félre nyelt, de fel állok és mögé megyek, hogy megütögessem a hátát, de nem kér belőle, s ezt jelezve is megfogja a karom, s vissza küld a helyemre. A pultost is beleértve, mindenki minket néz majd a pultos egy pohár vizet hoz Ravenek, aki igen érdekesen köszöni meg. Vagy ez nekem szólt? Az igazat megvalva nem tudom, hogy kinek is szólt amit Raven mond, majd Bob ot elküldi mikor jobban lesz. Kicsit ugyan még hezitál, de mikor már látja, hogy Raven jobban van, csajszi nekem kezd beszélni s én csak értetlenül pislogok.
- Mit is mondtam neked, miközben ittál? - Teszem fel a kérdést, s bár a választ várom, de inkább kérdést kapok. A kérdésen persze járatom az agyam, csak azt nem tudom, hogy mire is gondol Raven egészen pontosan.
- Egészen pontosan, mit mondanál el? - Kérdem, mert fogalmam sincs, hogy mire gondol, bár tény az is, hogy miután Raven rá kérdezett, én bevallottam neki, hogy én nem a pasikra bukok mint mások, de arra nem volt reagálása, Csak szépen szemen köpött iszogatás közben, mert láthatott valamit, s most én lettem a hibás, mert látnia kellett.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ugrás:
^
ˇ