Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Az Expedíció
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Brandon Crane
Karakterlap : Az Expedíció - Page 2 MeenlU0
Hozzászólás száma : 66
Brandon Crane
A Volentis katonája



#11Hétf. Jún. 08, 2020 4:53 pm
Már szaladok is a társamhoz, az utolsó métert pedig a térdvédőmön csúszva teszem meg közvetlen mellé, és aggódó tekintetem a két doki közt kapkodom. hogy tud ez a marha állandóan belekötni minden mérgező bestiába amivel találkozunk?
-Az orvos odafent van. Szabad mozgatni?
Szólni azért csak kell róla. A szőkéhez fordulok azonnal.
-Dr.Collins! Szaladjon fel két katonával, és tájékoztassa a tábori orvost mi történt. Mi addig...
Mi Addig mi? Megint egyenesen Nola-ra nézek, hogy mondja meg ő. A múltkori óta remélhetőleg megtanulta mindenki, hogy nem árt hallgatni a tudóskákra. ráadásul Astrid Szingli is amennyire tudom, szóval nagyon nem töröm magam, hogy önként jelentkezőket keressek rá, hogy felkísérjék.
-Menj fel velük, én befejezem ezt itt. Lejjebb ma már nem hiszem, hogy megyünk.
Ha senki sem ellenkezik, levágom a kábelt, és elkezdem felrakni gyorsan az átjátszó berendezést az egyik magasabb fal részre, ahol nagyjából be tudok nyúlni a világító növény mellett. Óvatosan, nehogy engem is cipelni kelljen felfelé. Munka közben meghallom a távolból az orvos szentségelését. ezek szerint működött az előző pont is, és tudták hívni. Tiszta szerencse...
Vissza az elejére Go down
Astrid Collins
Karakterlap : Életem története
Titulus : Botanikus
Tartózkodási hely : Ocan
Hozzászólás száma : 26
Astrid Collins
Egyike a 142 telepesnek



#12Vas. Jún. 21, 2020 3:48 pm
Ennek magam is örülök, új terület, új dolgokat fedezhetünk fel, de leginkább új dolgokat láthatok. Az állomás most már tudom, hogy egy beszűkült, korlátozott hely. Itt a bolygón, ha vannak is betartandó szabályok, akkor is szabadabb az élet.
- Igen, nagyon izgalmas – mondom mosolyogva, bár most az események nem várt irányba fordultak el. Mondjuk valahol várható volt, mert ismeretlen terep, ismeretlen élőlények, mint az a moha a falon.
- Orvost -szólok hátra, remélem nem gondolják, hogy szórakozunk csak. Tartom a fiolát, mutatom , világítjuk remélve, hogy eredményre jutunk vele.
- Mi az, hogy odafent? – csúszik ki a számon. Azt hiszem az izgalmak közepette megfeledkeztem magamról. Aztán hallom a parancsot, és már állok is felfelé. A két katona már csak arra várt, hogy mozduljak.
Futásnak eredtem, ha nem ilyen lenne a helyzet, és ismernénk ezt a gaz növényt eskü futás közben a világító mohán húzgálnám a kezemet.
Pár perc eltelik mire felérünk, szuszogok, de meg sem állok a dokiig, ahol szinte elhadarom, hogy mi a helyzet. Nem épp kellemes szavakat kapok vissza, de jön. Fújok egy nagyot és bevárjuk a dokit, hogy elkísérjük. Remélem vették az adást , hogy nem nyúlni semmihez menet közben.
Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ