Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archivált karakterek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Astrid Collins
Astrid Collins
Karakterlap : Életem története
Titulus : Botanikus
Tartózkodási hely : Ocan
Hozzászólás száma : 26
Astrid Collins
Egyike a 142 telepesnek



#1Vas. Márc. 03, 2019 2:15 pm
Astrid Collins
Ha valaki szeret egy virágot, amely csak egyetlen példányban létezik a csillagmilliókon: ez épp elég neki, hogy boldog legyen, ha a csillagokra pillant.

Az alapok
Becenév: Astrid  
Faj: ember  
Születési hely, idő: Volentis  
Kor: 23 éves
Csoport: telepes
Foglalkozás: Botanikus   
Család:
Édesapja: Bryan Collins -  magas rangú tiszt a Volentisen
Édesanyja: Dr. Emilia Collins - neves tudos a Volentisen
Testvére: Peter Collins - kadét
Családi állapot: Eljegyezve
Szexuális beállítottság: hetero
Karakter arca: candice swanepoel


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
Igen sokoldalú, és kreatív személyiség.
Akaratos, kiismerhetetlen, és makacs ezek az első gondolatok róla. Ha egyszer eldönt valamit, akkor nincs , ami megállítaná. De a kicsapongót is rá lehet mondani, mert olykor felméri, hogy hol is vannak azok a bizonyos határok. És ez nem csak önmagára érthető, hanem a munkájában is, pedig senki sem nézné ki igazán belőle. Viszont, ha kíváncsiskodása elérte a határt, akkor elmondhatjuk róla, hogy nem lépett át egy vonalat sem.
Ha valakivel összetűzésbe kerül, akkor nem könnyen felejti el. Gondolatban már biztos, hogy volt nem egy személy, akit hátba szúrt, de soha nem tudna ártani egy élőlénynek sem.
Könnyen alkalmazkodik mindenhez. Szigorú neveltetése kihatott jellemére is, így tudja, hogy mindennek meg van a maga ideje és helye. Így, ha arról van szó mókázik, ha úrhölgyként kell viselkedni úgy viselkedik, ha valami komoly dologról van szó, akkor komolyra vált.
Érzelmei így nem mindig nyilvánulnak meg, vagy egyértelműek. Így, aki nem ismeri őt előfordulhat, hogy hideget , meleg mond rá, vagy hogy jégkirálynő, vagy valami hasonló, pedig közel sem az. Nagyon is érzelmes, csak nem mindig tartozik az másra. Ezért nincs is olyan sok barátja.
Szereti a szabad levegőt, ezért is jelentkezett a Telepre. A bázison is jól érezte magát, de egy bolygón még is csak más. Szeret enni, és nagyon is örül annak, hogy ez nem látszódik meg rajta.
Alapjáraton kedves, vidám természetű lány, aki sokszor hallgat a belső megérzéseire. Ért a fegyverekhez, megtanulta őket használni, de nem feltétlenül biztos, hogy el is sütné azt, akkor ha az élete függ is ettől.



Én kis kertész leány vagyok, rózsa vízzel locsolgatok, vagy locsolgatnék, ha a Földön lennénk. De én nem ismerem a Földet, nem ott születtem. Egy állomáson születtem, ami az űrben van. Hihetetlen igaz ? Mint nekem az, hogy valaha volt olyan, hogy Föld.
Nem ismerem, és még is úgy vágyom rá. Annyi mindent láttam már belőle …képeken, felvételeken. Ez pedig magával ragadott oly annyira, hogy célommá tűztem ki. Édesanyám ennek pedig roppantul örült, és hála neki sikerült is egy jó programba bekerülnöm már elég korán. Azt már hozzá sem teszem, hogy ami másoknak csak álom volt az számomra általa valóssá vált. Beléphettem az elzárt kertekbe, ahol a növényeket szaporították, ahol kisebb kísérleteket végeztek.
Aztán jött a második szerelem, a pillangók. Egyszerűen magukkal ragadtak szépségükkel, és szabadságukkal, még ha számukra csak egy nagy üvegház is volt a világ, de azaz egész az övék volt, és kedvükre szállhattak virágról virágra, levélről levélre.
Szerintem nálam többet senki sem járt az archívumban kutakodni, olvasni, felvételeket nézni. Végül még is anyám döntött felettem, hogy hagyjam a zoológiát, maximum hobbinak jó lesz. Az én jövőm a botanika. Ebbe van jövő még akkor is, ha nem találunk bolygót, amit lehet kutatni, tesztelni. Hogy mennyire voltam elégedet ezzel az Ő döntésével? Egyáltalán nem, és talán ez volt az a pont az életünkben, amikor elkezdtem lázadozni. Lehet, hogy magamtól is erre a döntésre jutottam volna, de azt a magam döntésének tudhattam volna.
Viszont nem ez az egy volt szüleim részéről az életembe szólás. Hamarabb került gyűrű az ujjamra, mint az gondoltam volna. Vagy mondjam úgy, hogy az első gyűrű?

Valahol azt reméltem, hogy mivel elég magas szinten vagyunk nekem nem kell azért 16 évesen férjhez mennem, de tévedtem. Az ártatlanság , mint olyan megszünt létezni. Nem tudom, hogy fogom e valaha azt érezni, mint amiket másoktól hallok, hogy tud jó is lenni az a szex, egy kapcsolat.
Ma már magam mögött tudhatom eme szörnyőséget, és azt, ami utána volt a vége felé. Meghurdoltak, hogy röviden és tömören fogalmazzak. Az ok pedig, hogy nem estem teherbe...
Eleinte engem hibáztatott mindenki, amíg orvosi vizsgálatokra nem került a sor. Én teljesen rendben voltam, a tesztek kimutatták, hogy szedni sem szedek semmit sem, hogy meggátoljam a gyermek áldást. Ekkor vették elő az én jó tét uramat, és derült rá fény, hogy a gond nála van.

A válás ezután gyors volt. Azt hittem megszabadultam, fellélegezhetek, talán kicsit élhetek is, de tévedtem. A szüleim megint csak gyorsan intézkedtek.

Odaígértek egy másik neves családnak, akiknek a fia egy befolyásos tiszt, mert apám ragaszkodott ahhoz, hogy ezek után csak is a katonaság sorai közül kerülhet ki a jövendőbelim. És, hogy ki ő? Fogalmam sincs. Még soha nem találkoztunk, nem láttam őt, nem beszéltünk. Csak a gyűrűt kaptam meg eljegyzésként minek után küldetésre indult pont akkor…
Mondhatnánk, hogy ilyen az én szerencsém, de a szerencse mindig forgandó, és végre az én oldalamra állt, amikor rátaláltunk az Ocanra. Titokban jelentkeztem, írtam fel a nevemet a telepesek közé, és már későn jutott el ez apámhoz, és nem volt mit tennie, de szerintem még nem végeztünk egymással ezen a téren.


Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#2Szer. Márc. 13, 2019 7:34 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Halihó telepes leányzó! Smile

Sajnos csak most jutottam géphez, így kicsit várnod kellett, de köszönöm a türelmedet és a gyors módosítást is. Smile
Nekem nagyon szimpatikus Astrid karaktere, élettel teli, vidám és megannyi lehetőség van benne, azzal pedig, hogy a telepre hoztad, remélhetőleg elindítod a lavinát és érkeznek még oda többen is. Jó lenne feltölteni azt a csoportot is. Very Happy
Kíváncsi leszek, hogy a régi férj után vajon milyen lesz számára az új, na meg, hogy vajon mikor találkoznak? Very Happy Sok izgalmas játékot kívánok majd hozzá! Smile

Elfogadom a karakterlapodat, te pedig kérlek menj foglalózni, aztán sipirc játszani! Wink


Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ