Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archivált karakterek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Tony Cawn
Tony Cawn
Karakterlap : Simple story
Titulus : Főgépész, Hadnagy - URS Jola
Tartózkodási hely : URS Jola - Gépház
Hozzászólás száma : 8
Tony Cawn
Az URS Jola tisztje



#1Csüt. Jan. 25, 2018 7:24 pm
Anthony G. Cawn
Előbb a munka aztán a szórakozás.

Az alapok
Becenév: Tony  
Faj: ember  
Születési hely, idő: Volentis űrállomás, 2596.07.06  
Kor: 29 
Csoport: Flotta
Család:
John W. Cawn – Apa – Elektronikai mérnök
Rita Cawn – Anya – Botanikus
Családi állapot: Nőtlen
Szexuális beállítottság: Hetero
Karakter arca: Tom Hiddleston


Whatever you do
Dont push this button.


Jellem
Tony Cawn a reformáció embere. Hogy pontosan mit is értek ez alatt azt nem túl bonyolult elmagyarázni. Korai kilengései és lazasága ellenére, felnőtt korára hatalmas akaraterőt és tettvágyat épített ki magában, ő lett az egyik legfontosabb személy a URS Jola fedélzetén, mint Hadnagyi rangban lévő főgépész, és örömét is leli ebben a munkában, büszke is rá. Folyamatosan fejlődni akar és ideje nagyrészét edzéssel és olvasással tölti. Kivételesen szereti a jó Jazz zenét és a 2000es évforduló előtti előadókat, mivel úgy tartja ők játszottak utoljára tényleges zenét. Minta tiszt és kiemelkedő teljesítménnyel rendelkező katona, akit elsősorban a kíváncsisága és a tettvágya hajt előre. Emellett élvezte a női társaságot, de valahogy sosem jutott el odáig hogy elvegyen bárkit, mivel túlságosan lefoglalta az, hogy minden rendben legyen a hajóján, és senkinek ne lehessen egy szava se.
Edzés terén hajlott a különböző harcművészetekre és küzdősportokra, így az évek során kivételes közelharci tudásra tett szert, emellett nem vetette meg a lőfegyverekkel való gyakorlást sem, ha épp adódott szabadideje erre.  


Réges régen, egy messzi messzi … na jó befejeztem. Very Happy Szóval régen, a Volentis űrállomás fedélzetén láttam meg a napvilágot egy fiatal és tevékeny pár gyermekeként. Az édesapám John William Cawn elektronikai mérnök volt, és a Volentison segédkezett és dolgozott a szükséges karbantartásokkal és fejlesztésekkel kapcsolatban ha szükséges volt, nem mondom hogy kiemelkedően éltünk, de elfogadható életvitelt biztosított nekünk ahhoz, hogy megfelelő módon nőhessek fel. A család második tagja Rita Cawn volt, egy fiatal alig 20 éves botanikus aki félve a gyermekekről hozott rendelettel kapcsolatban, úgy mondott igent apámnak hogy nem igazán ismerték egymást, csak úgy hipp hopp beleugrottak a dologba, amivel kapcsolatban egyikük sem volt biztos benne hogy működni fog, de szerencsére működött, ahogy megismerték egymást egyre jobb csapatot alkottak ők ketten, és próbáltak felruházni olyan értékekkel amik hasznossá tehetnek a társadalom számára. Hogy ne legyek ismeretlen senki számára, a nevem Anthony George Cawn, a URS Jola Főgépész, és Hadnagya. Lehet kissé ridegnek hangzik amit korábban írtam, de azokat az időket éljük,  amikor nagyon kevesen vagyunk, és fontos volt, hogy mindenki valamilyen célt szolgáljon a társadalomban és hasznossá tegye magát, máskülönben előbb utóbb a lázadók között végzi. Nem voltam kiemelkedő gyerek, sem zseni sem a legerősebb, de mindig tudtam, hogy van egy fontos tulajdonság, amit mindenki alulértékel. Ez a tulajdonságom a türelem volt, volt türelmem olvasni, volt türelmem tanulni, és jobbá válni olyanoknál akik jobb képességekkel vagy lehetőségekkel indultak mint én. Így sikerült olyan iskolai eredményeket produkálnom, amivel több irányba is elindulhattam, ezek közül az egyik legfontosabb a Flotta volt, vagy a Katonaság, mind a két terület érdekelt, de mivel nem lehettem egyszerre a kettő döntenem kellett, így inkább a felfedező útját választottam a harcos útja helyett, és beálltam a Flottához, először csak egyszerű gépészként kezdtem dolgozik a Jolán, ami nem csak a munkahelyem de az otthonom is lett. Mivel a Flotta hajói nem gyakran „kötöttek ki” fontos volt, hogy minél jobb kapcsolatot ápoljak azokkal akikkel együtt dolgozom. Sosem volt különösebb problémám az emberekkel való kapcsolatépítéssel, de azért itt is sikerült pár új dolgot felszednem és megtanulnom. Ahogy egyre több időt töltöttem a gépeimmel egyre többet is olvastam, elkezdtem régebbi időt zenéit hallgatni, és ott találtam meg igazán önmagam, ezért is volt többször, amikor egyedül dolgoztam a gépházban, hogy hangosan szólt egy jóféle Jazz vagy Rock szám, ezzel több alkalommal rajta is kaptak, de nem érdekelt. Jól éreztem magam. A kapitányom különlegesen tapasztalt és dörzsölt fickó volt aki minden helyzetben próbált a legjobb döntéseket hozni. Ahogy felfedeztem, hogy a személyzetben több a nő mint gondoltam, és ez egy részről örömmel töltött el, másrészről kicsit rám hozta a frászt, hiszen 25-30 évesen más rég gyerekemnek kellett volna lennie, legalábbis anyámék már 20 évesen összejöttek és azóta együtt vannak, büszke is vagyok rájuk, de valahogy nekem ez nem ment, túlságosan féltem magam elkötelezni ilyen téren, de erről senkivel nem beszéltem. Pár éven belül feljebb léptem és Hadnagyi rangba kerülve megkaptam a teljes gépház vezetését, és a hajó főgépészi posztját. Éreztem, hogy egyre több felelősség terhelődik a vállamra, de tudjátok mit? Én igazából élveztem, hogy fontosabb ember lettem itt. Próbáltam magam pótolhatatlanná tenni, közben fejlődtem is minden más téren, edzés, kűzdősportok, rengeteget olvastam mindenről amit találtam az archívumban, de sajnost úgy éreztem érzelmileg nem vagyok képes átlendülni azon a stagnáláson, amit azóta éreztem hogy felkerültem erre a hajóra. Ha mondhatjuk így sok ember vett körbe, de rettentően egyedül voltam, de megszoktam így nem is nagyon akart változni a dolog, mintha képtelen lettem volna átbillenni ebből az állapotból. Ez tehát a történetem röviden tömören, remélem tetszett. Smile

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Maddox Wes
Titulus : A lázadók vezetője
Tartózkodási hely : itt is - ott is
Hozzászólás száma : 74
Maddox Wes
Azonosítatlan létforma



#2Pént. Jan. 26, 2018 9:22 am
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Helló Uram!
Először is köszöntelek a fedélzeten! Örülök hogy én tudtalak elfogadni, és ezzel beelőzni Hespet,
és kérlek bocsáss meg, hogy ennyit kellett várnod rám.
Mit is mondhatnék?
Az ET nagyon tetszett, mert számomra eddig az összes közül Te voltál a legemberibb. Nem a felsorakoztatott tulajdonságok miatt, hanem azért, mert nálad láttam először azt, hogy igenis milyen lehet az user, aki a karakter mögött van. És bevallom töredelmesen tetszett. Nagyon édesen megfogalmazott kidolgozást írtál, tetszett a végén a mosolygó smiley, és szerintem egészen jófej lehetsz, bár erről már a chaten is tanúbizonyságot tettél. Smile Nem akartam tőled többet, nem vártam az et-d olvasása közben, hogy hozd le nekem a csillagokat, mert így volt kerek egész és tökéletes.
A PB abszolút illik hozzá, és bár nekem ugye Tom a Thorból ismerős első sorban, mégis valami hasonlóan karakteres embernek gondolnálak. Persze lehet hogy tévedek, mert ember volnék, vagy mifene, de abszolút szimpatikusnak tűnsz. Emellett pedig csodásan írsz, nem vagy hivalkodó, és szerintem szeretni fogom a játékaidat is. Smile Legalább is igyekszem majd nyomon követni mindet,
mert tényleg örömmel töltene el, ha becsempésznél magadból egy darabkát a játéktérre.
De nem is tartalak fel tovább, nyomás foglalózni, és örülök hogy itt vagy! Smile

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ