Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archivált karakterek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Rick A. Wesley
Rick Austin Wesley
Hozzászólás száma : 5
Rick Austin Wesley
Az URS Arkan tisztje



#1Hétf. Nov. 18, 2019 9:30 pm
Rick Austin Wesley
Pew Pew Pew < Bumm Bumm Bumm

Az alapok
Becenév: "Fújjjézusomtakaroggggy!!" 
   Faj: Ember
   Születési hely, idő: 65 éve a Földön. F@szom fog számolgatni.
   Kor: 65, de csak mert ismétlés a tudás anyja.  
   Csoport: Katona
   Foglalkozás: Bombaszakértő
   Család: Feleség, egy gyerek, két unoka, és egy utálatos vejem van.
   Családi állapot: Házas a rosseb vigye el.
   Szexuális beállítottság: Impot... ja, hogy. Hát, a nőkre jobban gerjednék.
Magasság: 178cm
Szemszín: Szürke
Hajszín: Őszülő barna
Különleges ismertetőjel: Sok ránc, kibaszott nagy száj. A jelleme inkább felejthetetlenebb, mint az arca, bár ha vigyorog biztos visszajár majd rémálmaidban.
Kibernetikus implantátumok, protézisek: Nincs. De kéne egy protetikus pénisz.
alapfelszerelés: Csavarhúzó, lézervágó és bármi, amivel szerelni tudok.
   Karakter arca: Willem Dafoe


   
We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


   
Jellem
A legelső dolog, amit mindenki tud rólam, hogy egy kibaszott nagy seggfej vagyok. Egy paraszt. Ja, és csúnyán beszélek. Nem tetszik? Leszarom. Megéltem már néhány csatát és miután túl éltem mindet, olyan mély buddhista nyugalom áradt szét bennem, hogy már az sem izgat, ha le köcsögözöm a parancsnokomat, és ezért szét rúgják a seggem. Önző, önimádó, világutáló, ember- és munkakerülő zseni vagyok, aki mindenkit kritizál, viszket a segge és nem akar mást, csak hogy békén hagyják, meg hogy tudjon egy jót szarni a retyón.


   
Óóóó mi a fasz. Mi a picsát kéne mondanom? OKé... Őőő.. mint a képeken látod, baromira szeretek jobbra nézni. Ami nekem jobb, az neked bal, te suttyó, ne legyél már ilyen kurva értetlen! Na jó. Beszélek másról. Magamról.
Te, kedves olvasó, te ismersz már. Mindenki ismeri már az öreg Ricket, akinek ha kivágnák a nyelvét, mert túl sokat káromkodott, akkor a középső ujjával mutogatna, és ha azt is levágnák, akkor csak letolt nadrággal közlekedne, hogy bárki kinyalhassa a seggét. Mindenki ismeri Ricket, akinek szottyos öreg-szaga van, meg folyamatosan a fingásokról és a szarásokról álmodozik. Hát, az élet késői szakaszában már nem úgy megy az emésztés, mint a fiatal csődöröknél baszki, persze, hogy álmodozom arról, hogy végre megszabaduljak a három napja gyűlő bomló, mocsári hányadékszagú FOSTÓL, ami bennem gyüledezik. Csak a baj az, hogy szinte dugót hordok a seggemben, mert habár már rohadtul nyugdíjba akarok vonulni, a consilium még igényt tart a szolgálataimra. Még kell nekik a tudás, amit tovább kell adnom. Persze ezt ki másnak is adnám át, mint az unokámnak? Kurva tehetségtelen gyerek a fiú, az igaz, de legalább szorgalmas is. Semmi sem jobb annál, mintha faszságot tanulsz kurva gyorsan. Így lehet a legkönnyebben felrobbantani magad. Igazán büszke vagyok rá! Csak tudnám, honnan lett ilyen retardált. Tuti, hogy ezeket a géneket az apja hordta át! Azt a szemetet is kilógatnám a tökénél fogva a hajtóműhöz, csak egy kis pörkölésre, barnulásra. Akkora arca van, mint az Ocan holdjának cseszd meg és még van pofája beleszólni abba, hogyan nevelem a saját UNOKÁMAT?! Hát a pofám leszakadt baszd meg. Múltkor is kitépte a gyerek kezéből a körfűrészt, pedig már majdnem levágta a kezét! Pedig mekkora király robot kezet kapott volna karácsonyra! Mostmár csak egy robot kutyát kap. A zajos fajtát. Azt a fajtát, amit leraksz a szüleid szobájának ajtajába és addig ugat, amíg fel nem rúgják. Aztán újra oda megy, és kezdi elölről. Igeeen, ez jó ötlet. Ha elromlik, kap másikat a kis pöcsös. Sajnálom, hogy a lányom ekkora kétbalékezes, szar alakot talált magának. De legalább lett két unokám. Egyik hülyébb, mint a másik. Sebaj. Nem örülök, de elvagyok velük. A feleségem meg kerülöm. Az öregedés, és az évek csak még rosszabbá teszik a nőket, mint régen. Úgy értem, mi a fasznak ilyen féltékeny, hát a legjobb bigékre se áll már fel a kígyó! Azt még engem traktál a hülye sírós szövegeivel, hogy azért vagyok távol, mert csalom mással. Édesem, ha tudnálak csalni bárkivel is, biztos, hogy szívrohamot kapnék aktus közben! Nincs annyi ajzószer ezen a kibaszott állomáson, ami segítene rajtam, ha pedig RÓLAD van szó, akkor szó szerint be kell építeni a vasat, mert az tuti, hogy ekkora zsírgombóra nem kel fel!
Na jó, de lépjünk tovább a családi háttéren. Szóval, nem örülök annak, hogy nem hagynak csak úgy. Békén. Tudod? Nyugdíj, visszavonulás, kis paskolás a vállon, hogy kösz a szolgálatot. Nem baszd meg, még a bőrt is lenyúzzák rólad. Hát, kurvára nem örülök. Annak se, ahogy ki küldtek a halál faszára valami kőre lyukas hajókat pátyolgatni.
Hova fog ez vezetni...
   

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : Rick A. Wesley ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#2Hétf. Nov. 18, 2019 10:16 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves(?) Rickybá!

Nagyon örülök, hogy úgy döntöttél, még nem vonulsz nyugdíjba (igen, tudom-tudom, de így jobban hangzik Razz ).  A lapod úgy ahogy van, zseniálisan nyers és  nyersen zseniális. Rick az a típusú ember, akiből minden munkahelyre kellene egy, hogy feldobja kicsit a hangulatot, mert egyszerűen nem lehet nem vigyorogni, mikor elkezd szövegelni. Emellett viszont az is látszik, hogy remek érzékkel fogtad meg a karaktert használhatóság szempontjából is. Remek tagja lesz az Arkan legénységének, és talán a nyugdíj sincs már olyan messze! Arcfoglalás után már mehetsz is játszani! Smile.

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ