Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Bruce, nem Willis :)
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Szomb. Jan. 20, 2018 7:16 am
Bruce a csodálatos
Max Carver – 20-21 éves - szabad

Helyes vagy, kedves, humoros és a férfiak Herkulese – az én véleményem – katona és a férjem. Eddig semmilyen csavar nincs a történetben, akár lehetne egy unalmas, csöpögősen romantikus szál is. Ám a miénk nem olyan, hiszen meleg vagy! Igen, a pasik indítanak be, de mivel a társadalmunkban ez csak fű alatt élhető, a felszínen hetero házasság és gyermekáldás szükségeltetik, nem szívesen osztanád meg másokkal. Velem is csak azért tetted, mert lehetőséget láttál a korai gyerekszülés ellen érzett felháborodásomban. Sokáig figyeltél, felfedted pár titkos utamat mire a sok fennhangon magammal beszélés közben biztos nem lettél abban, hogy én vagyok a te embered, vagyis nőd. Egyezséget kötöttünk, Fortuna is velünk volt mikor a Consilium elfogadta a kérvényünket, és egymáshoz adott minket. Éééés most együtt szolgálunk az Arkanon, boldogok vagyunk, mert élhetjük a saját életünket, van még időnk, nem sok, de van hiszen a Flotta tagjaiként kitolt időkorláttal rendelkezünk a gyerekvállalás terén. Barátok vagyunk, én vagyok a te barátnőd és te az enyém, körmöt nem festünk együtt, de a komoly csajos beszélgetések megvannak.  Az alibink is biztos lábakon áll…még.

//Sok játékot tervezek veled leendő férjem és hosszú távban gondolkodom, de legyen neked is életed rajtam kívül. A családnév nincs meghatározva, ahogy a Flottán belüli rangod és szakmai tudásod sem, ebben szabad kezet adok és persze függ a még szabadon elfoglalható helyektől is. Első találkozásunk az ET-ben olvasható, kéretik figyelembe venni. Nagyon várlak!!!


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ