Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Mentor
Alecia
Hozzászólás száma : 23
Alecia
Azonosítatlan létforma



#1Kedd Jan. 09, 2018 3:56 pm
Neved
PB szabadon választható – 30 körül - szabad

Egy nagy tiszteletnek örvendő ocantis vagy. Csupán annyit tudok rólad, hogy bár eltérő elemet tudhatunk magunkénak, mentorként tekintek rád. „Akkor győzhetsz le bárkit anélkül, hogy megölnéd, ha a támadásnak és védekezésnek egyaránt mesterévé válsz.”
Valószínűleg nem vagy tisztában vele, de ezzel az egy mondattal olyan terhet vettél le vállaimról, mit saját magam pakoltam oda. Többször is tanáccsal szolgáltál, vagy edzőpartneremül szegődtél. Furcsamód élveztem összecsapásaink minden egyes pillanatát. Ahogy fejlődtem, úgy vált az egész olyanná, akár egy tánc. Neked köszönhető ez az egész. Annak, hogy már a kezdetekben is határozottan álltál előttem, rendíthetetlenül. Úgy éreztem, ha akarnék sem tudnék benned kárt tenni. Bíztam benne.

//Egyéb kikötésem nincs. Lehetsz férfi/nő… kutya/macska talán mégse, a korhoz ragaszkodnék, természetesen 30 alatt és felett egyaránt elfogadható. Ahhoz is tartom magam, hogy nem Föld elem az illető. Annyit kérnék, hogy a PB-re kérdezz rá, ha úgy döntesz, hogy elhozod őt nekem. Nagyon várom! //  


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ